Kindlustus

Soome juhtivale finantskontsernile OP Financial Group kuuluv Seesam Insurance AS pakub klientidele kohalikku ja kõikehõlmavat kindlustusteenust Eestis, Lätis ja Leedus. Seesam müüb kindlustustooteid ka muude jaotuskanalite kaudu: pangad, maaklerid ja nende agendid. Meie keskmine turuosa Baltikumis on 6% ja oleme seadnud sihi seda suurendada.

2011. aastal oli Baltikumi kahjukindlustuse kindlustuspreemiate hinnanguline maht kokku 750 miljonit eurot.

Ärikliendi jaoks on meie teenustest tähtsaimad ulatuslikud ja mitmekülgsed riskihaldusteenused, Ilmarinen Mutual Pension Insurance Company pakutavad töötajapensioniga seotud teenused, kahjuennetus ja ohutuskonsultatsioonid.

Rahvusvahelises kindlustusteenuses pakume klientidele rahvusvahelise teenustevõrgustiku kaudu kindlustus- ja riskihaldusteenuseid kõikjal maailmas, tuginedes seejuures põhjalikele teadmistele kohalikest oludest. Royal & SunAlliance, mis on üks maailma juhtivaid kahjukindlustuse pakkujaid ja tegutseb võrgustiku kaudu enam kui 135 riigis, on olnud meie partner üle 30 aasta.

Riskide leevendamiseks pakume edasikindlustust kõikide olulisemate riskide ja suurõnnetustest põhjustatud võimalike koondriskide vastu. Riskide hajutamiseks oleme partnerlussuhtes ligi 50 edasikindlustajaga. Kõikide nende edasikindlustajate S&P reiting on vähemalt A.

Seesam Insurance AS

+372 628 1800
+372 628 1821