Meie imporditeenused

Soovite olla atraktiivne äripartner välisriigis, saada pikemaid maksetähtaegu ja kasutada käibekapitali kasulike eesmärkide saavutamiseks? OP pakub Teile mitmekülgseid lahendusi impordikaubanduseks olenemata Teie tegevuskohast.

Tulu välisriikidest

Välisriikidest ostmine on paljude ettevõtete jaoks muutunud tavapäraseks tegevuseks. Mida eksootilisem on riik, seda enam võivad sealsed imporditavad meie omadest erienda. Samuti kaasnevad impordiga mitmesugused riskid, millega tuleks arvestada. Pakume Teile impordikaubanduse tarbeks erinevaid teenuseid olenemata Teie tegevuskohast. Saame Teid abistada kõige sobivamate makseviiside leidmisel iga riigi ja olukorra jaoks. 

Turvaline ja kasumlik import

Import hõlmab eelkõige vastaspoole tarnevõimekusega seotud riske. Teil on võimalus taolisi riske ennetada, kasutades improdiakreditiivi, millega tagatakse kaupade õigeaegne tarne kooskõlas Teie määratud tingimustega. Kui valite makseviisiks impordiakreditiivi või impordi dokumendiinkasso on Teie ettevõttel võimalik vältida ettemaksete tegemist, saada maksepikendust ning tõendada müüjale oma maksevõimekust. 

Välisgarantiid

Välismaised äripartnerid soovivad sageli olla kindlad, et klient suudab täita oma lepingulisi kohustusi - näiteks tehinguhinna tasumise kohustuse. Garantii on hea viis anda oma ettevõtte nimel nõutav tagatis. Meilt saate oma äritegevuseks vajalikud garantiid.