Töötamine OP-s


OP firmakultuuri aluseks on meie põhiväärtused: inimeste esmatähtsaks pidamine, vastutustundlikkus ja ühine edu. Need väärtused, mis on aastakümneid taganud meie õnnestunud koostöö, aja jooksul ei muutu, vaid jäävad meie tegevuse nurgakiviks ka tulevikus. 

Meie põhimõtteks on alati olnud väärtustada oma töötajaid ning püüda hoida ja palgata ainult parimaid. Meie jaoks on oluline inimestes ühtsustunde tekitamine ning ühistest väärtustest ja traditsioonidest kinnipidamine. Võrdne kohtlemine on OP-s esmatähtis. Austame inimeste erinevusi ja näeme mitmekesisuses organisatsiooni tugevust. Toetame iga töötaja vajadusi ja omadusi, et üheskoos kasvada ja särada.

Selleks, et saaks rajada midagi, mida veel olemas ei ole, ja asuda teele, mida mööda me ei ole varem käinud, peavad kõik OP töötajad olema teerajajaks ja osalema uutes ettevõtmistes. See ei ole alati kerge, lausa vastupidi, kuid see on vaeva väärt. Julgus ei ole meie jaoks vaid sõna - see on OP firmakultuuri tuumaks. Me ei arva, et asju peaks tegema alati ja jätkuvalt nii, nagu neid on seni tehtud. Minnes kaugemale vaid olemasoleva parendamisest, tahame luua ka midagi täiesti uut.

Julge hoiaku tasakaalustamiseks ja säilitamiseks püüame tagada töötajate heaolu ja teha võimalikuks tulevikku vaatava töökorralduse - meie töö ei ole seotud aja ega kohaga. OP firmakultuur võimaldab meie töötajatel elada tasakaalustatud ja head elu, tehes mõtestatud tööd ja jäädes iseendaks ning tundes uhkust valitud tee üle. Üheskoos rõõmustame, teeme kohvipause, saadame värske isa vanemapuhkusele, tähistame kliendi aastapäeva ning kujundame üksteise ideedest loovad mõtted.

Kui soovid tulla tööle OP Eesti harusse, saad kandideerida kas läbi personaliotsinguportaalide või saates oma CV ja lühitutvustuse otse siit lehelt. Kui käimasolevaid konkursse hetkel ei ole, võid soovi korral ikkagi oma andmed teele saata ja sobiva ametikoha tekkimisel võtame Sinuga ise ühendust. 

Kõik OP tööotsingud avaldatakse personaliotsinguportaalides CV-Online ja CVKeskus.

Tere tulemast OP gruppi!

Soovin kandideerida

Vaata tööpakkumisi: